Even Voorstellen

Wij stellen ons graag voor

Wie is TVN Zorgt

TVN Zorgt is een coöperatie met zo’n 300 leden. Onze leden zijn professionals die er voor hebben gekozen om als zelfstandig ondernemer vooral te doen waar ze goed in zijn: zorg of begeleiding bieden. Ze werken vanuit betrokkenheid en verbondenheid  en met grote flexibiliteit voor TVN Zorgt. 

Zorgverleners

Doordat een breed scala aan zorgverleners verbonden is aan TVN Zorgt, met verschillende professionele achtergronden en krachten, kunnen we voor iedereen een passend aanbod bieden.

Medewerkers op kantoor

De professionals worden ondersteund vanuit medewerkers op kantoor door onder andere zorgcoördinatoren en een financiële administratie. 

Directie en ondersteunende staf

Monique van Eijken - Directeur - medewerkers en zorgteams TVN Zorgt

Monique van Eijken

Directeur
m.vaneijken@tvnzorgt.nl

 

 

Rita van TVN Zorgt Nijmegen

Rita van Hulst

Kwaliteit en beleid ZVW-WLZ
r.vanhulst@tvnzorgt.nl

Manci van Gogh

Kwaliteit en beleid WMO-JW
m.vangogh@tvnzorgt.nl

Ronald Jansen

Ronald Jansen

Strategie en ontwikkeling
r.jansen@tvnzorgt.nl

Jeanne Heesters

Jeanne Heesters

Personeel en organisatie
j.heesters@tvnzorgt.nl

Zorgcoördinatie

Inge Diks

Zorgcoördinator Wijkverpleging
i.diks@tvnzorgt.nl

Marga Jeuken

Zorgcoördinator Wijkverpleging
m.jeuken@tvnzorgt.nl

Kelly Hendriks

Ondersteunend zorgcoördinator
k.hendriks@tvnzorgt.nl

Ferrat - medewerker TVN Zorgt

Ferat Kurum

Zorgcoördinator Ambulante begeleiding
f.kurum@tvnzorgt.nl

Janneke - Medewerker TVN Zorgt

Janneke van Gelder

Zorgcoördinator Kind-care/BSO/ZBO
j.vangelder@tvnzorgt.nl

Fenna ondersteunend coördinator WMO TVN Zorgt

Fenna Husson

Ondersteunend zorgcoördinator
f.husson@tvnzorgt.nl

Administratie

Hilda Maters

Finance en Control
h.maters@tvnzorgt.nl

Melissa van Schijndel

Applicatiebeheer Nedap & cliëntadministratie
m.vanschijndel@tvnzorgt.nl

Judith van den Brink

Judith van den Brink

Clientadministratie
j.vandenbrink@tvnzorgt.nl

Thomas medewerker TVN Zorgt op Kantoor met gele bank

Thomas van Doorn

Administratieve ondersteuning
t.vandoorn@tvnzorgt.nl

Manon van Woerkom

Manon van Woerkom

Administratieve ondersteuning
m.vanwoerkom@tvnzorgt.nl

Marieke Verweij

Marieke Verweij

Administratieve ondersteuning
m.verweij@tvnzorgt.nl

Jouw naam

Vacatures
Wil je werken met en bij TVN Zorgt? Kijk dan eens bij onze vacatures.

Huishoudelijke ondersteuning

Sophie Vermeulen

Sophie Vermeulen

Huishoudelijke ondersteuning

Contactformulier

Heb je vragen? Een opmerking? Een tip?
Wil je meer informatie over de organisatie van TVN Zorgt?

Vul je gegevens in en wij behandelen je mail in vertrouwen en zo snel mogelijk.

CONTACTFORMULIER

Voor vragen en opmerkingen:

Niet goed te lezen? Verander woord. captcha txt