Even Voorstellen

Wij stellen ons graag voor

Wie is TVN Zorgt

TVN Zorgt is een coöperatie met zo’n 300 leden. Onze leden zijn professionals die er voor hebben gekozen om als zelfstandig ondernemer vooral te doen waar ze goed in zijn: zorg of begeleiding bieden. Ze werken vanuit betrokkenheid en verbondenheid  en met grote flexibiliteit voor TVN Zorgt. 

Zorgverleners

Doordat een breed scala aan zorgverleners verbonden is aan TVN Zorgt, met verschillende professionele achtergronden en krachten, kunnen we voor iedereen een passend aanbod bieden.

Medewerkers op kantoor

De professionals worden ondersteund vanuit medewerkers op kantoor door onder andere zorgcoördinatoren en een financiële administratie. 

Directie en ondersteunende staf

Monique van Eijken - Directeur - medewerkers en zorgteams TVN Zorgt

Monique van Eijken

Directeur
m.vaneijken@tvnzorgt.nl

Manci van Gogh

Kwaliteit en beleid
m.vangogh@tvnzorgt.nl

Jeanne Heesters

Jeanne Heesters

Personeel en organisatie

j.heesters@tvnzorgt.nl

Ronald Jansen

Ronald Jansen

Strategie en ontwikkeling
r.jansen@tvnzorgt.nl

lieke

Lieke Kamphuis

Medewerker kwaliteit
l.kamphuis@tvnzorgt.nl

Zorgcoördinatie

Inge Diks

Zorgcoördinator Wijkverpleging
i.diks@tvnzorgt.nl

Marga Jeuken

Zorgcoördinator Wijkverpleging
m.jeuken@tvnzorgt.nl

wilma-3

Wilma Schinning

Coördinator Huishoudelijke zorg
w.schinning@tvnzorgt.nl

Ferrat - medewerker TVN Zorgt

Ferat Kurum

Zorgcoördinator Ambulante begeleiding
f.kurum@tvnzorgt.nl

Janneke - Medewerker TVN Zorgt

Janneke van Gelder

Zorgcoördinator Kind-care/BSO/ZBO
j.vangelder@tvnzorgt.nl

yazzmin-foto-def

Yazzmin van Erp

Inschrijving nieuwe ZZP-ers
y.vanerp@tvnzorgt.nl

maaike-1

Maaike Marissink

Project assistent Jeugd
m.marissink@tvnzorgt.nl

Administratie

Hilda Maters

Finance en Control
h.maters@tvnzorgt.nl

piet-2-2

Piet Klein

Applicatiebeheer Nedap
p.klein@tvnzorgt.nl

Judith van den Brink

Judith van den Brink

Clientadministratie
j.vandenbrink@tvnzorgt.nl

Thomas medewerker TVN Zorgt op Kantoor met gele bank

Thomas van Doorn

Administratieve ondersteuning
t.vandoorn@tvnzorgt.nl

Manon van Woerkom

Manon van Woerkom

Administratieve ondersteuning
m.vanwoerkom@tvnzorgt.nl

Marieke Verweij

Marieke Verweij

Administratieve ondersteuning
m.verweij@tvnzorgt.nl

mohamed-def

Mohamed Algorani

Informatiemanagement en ICT
m.algorani@tvnzorgt.nl

Huishoudelijke ondersteuning

Sophie Vermeulen

Sophie Vermeulen

Huishoudelijke ondersteuning

Contactformulier

Heb je vragen? Een opmerking? Een tip?
Wil je meer informatie over de organisatie van TVN Zorgt?

Vul je gegevens in en wij behandelen je mail in vertrouwen en zo snel mogelijk.

CONTACTFORMULIER

Voor vragen en opmerkingen:

Niet goed te lezen? Verander woord. captcha txt