Even Voorstellen

Wij stellen ons graag voor

Wie is TVN Zorgt

TVN Zorgt is een coöperatie met zo’n 300 leden. Onze leden zijn professionals die er voor hebben gekozen om als zelfstandig ondernemer vooral te doen waar ze goed in zijn: zorg of begeleiding bieden. Ze werken vanuit betrokkenheid en verbondenheid  en met grote flexibiliteit voor TVN Zorgt. 

Zorgverleners

Doordat een breed scala aan zorgverleners verbonden is aan TVN Zorgt, met verschillende professionele achtergronden en krachten, kunnen we voor iedereen een passend aanbod bieden.

Medewerkers op kantoor

De professionals worden ondersteund vanuit medewerkers op kantoor door onder andere zorgcoördinatoren en een financiële administratie. 

Directie en ondersteunende staf

Monique van Eijken - Directeur - medewerkers en zorgteams TVN Zorgt

Monique van Eijken

Directeur
m.vaneijken@tvnzorgt.nl

Manci van Gogh

Kwaliteit en beleid
m.vangogh@tvnzorgt.nl

Jeanne Heesters

Jeanne Heesters

Personeel en organisatie

j.heesters@tvnzorgt.nl

lieke-scaled-verkleind

Lieke Kamphuis

Medewerker kwaliteit
l.kamphuis@tvnzorgt.nl

Zorgcoördinatie

Inge Diks

Zorgcoördinator Wijkverpleging
i.diks@tvnzorgt.nl

Marga Jeuken

Zorgcoördinator Wijkverpleging
m.jeuken@tvnzorgt.nl

wilma-3-scaled-verkleind

Wilma Schinning

Zorgcoördinator Huishoudelijke zorg
w.schinning@tvnzorgt.nl

Janneke - Medewerker TVN Zorgt

Janneke van Gelder

Zorgcoördinator Begeleiding
j.vangelder@tvnzorgt.nl

yazzmin-foto-def-verkleind

Yazzmin van Erp

Inschrijving nieuwe ZZP-ers
iksolliciteer@tvnzorgt.nl

ellen-2-def-verkleind

Ellen de Haas

Medewerker werving en selectie & inschrijvingen
iksolliciteer@tvnzorgt.nl

maaike-1-verkleind

Maaike Marissink

Project assistent Jeugd
m.marissink@tvnzorgt.nl

Administratie

Hilda Maters

Finance en Control
h.maters@tvnzorgt.nl

Judith van den Brink

Judith van den Brink

Clientadministratie & applicatiebeheer Nedap
j.vandenbrink@tvnzorgt.nl

mohamed-def-verkleind

Mohamed Algorani

Informatiemanagement en ICT
m.algorani@tvnzorgt.nl

Thomas medewerker TVN Zorgt op Kantoor met gele bank

Thomas van Doorn

Administratieve ondersteuning
t.vandoorn@tvnzorgt.nl

Manon van Woerkom

Manon van Woerkom

Administratieve ondersteuning
m.vanwoerkom@tvnzorgt.nl

Marieke Verweij

Marieke Verweij

Administratieve ondersteuning
m.verweij@tvnzorgt.nl

CONTACTFORMULIER

Voor vragen en opmerkingen:

Niet goed te lezen? Verander woord. captcha txt